Kozie mlieko a Borievka

Prírodné mydlo Kozie mlieko a Borievka

5,90 €

Akú máte zľavu? Prihláste sa!

100% produktov skladom
Doručenie do 2 dní

Prírodné mydlo z blahodárneho kozieho mlieka a vzácneho esenciálneho oleja Borievka. Kozie mlieko je známe svojimi blahorádnymi účinkami na pokožku. Prírodné mydlo Kozie mlieko a borievka obsahuje vzácny esenciálny olej z borievkových plodov, ktorý pomáha tonizovať pokožku a podporuje látkovú výmenu. Je preto vhodný pre očistu organizmu, pri detoxikačných kúrach, celulitíde alebo chudnutí. Vhodné na telo, ruky i tvár.

Základ mydla tvoria výlučne rastlinné oleje v BIO kvalite (kokosový, palmojadrový, palmový, olivový a ryžový), ktoré sú šetrné k pokožke a nevysušujú ju. Mydlo je preto vhodné na pokožku celého tela, rúk i tváre. Prírodné mydlo je bez parfémov, s použitím výlučne prírodných farbív a esenciálnych olejov. 

Nič neskrývame. Pred kúpou si môžete prečítať zloženie.

ZLOŽENIE: Sodium palmate**, Sodium cocoate**, Sodium palm kernelate**, Aqua, Glycerin, Sodium ricebranate, Juniperus communis fruit oil*, Caprae lac, Olea europaea fruit oil**,  Tocopheryl acetate

 

* z BIO esenciálnych olejov

** surovina pochádza výhradne z ekologických a dlhodobo udržateľných plantáži, ktoré sú držiteľmi certifikátu RSPO. 

 

Produkt s garanciou kvality:
100% Prírodný kozmetický produkt vhodne pre veganovnetestované na zvieratách Eco certifikat

100%

Čisté esenciálne a rastlinné oleje / Bylinné extrakty

0%

Parabénov, SLS (Sodium Lauryl / Laureth, Sulphate), PEG, Propylén glycolu, Minerálnych olejov, Ftalátov, Umelých farbív, Testov na zvieratách.

  • Kód 13883
  • Objem100g
  • Zloženie100% prírodné
Čítať viac