Vernostný program

Zbieraj body a získaš až 10% zľavu.

Nakupujete u nás pravidelne? Veľmi si vážime Vašu vernosť, a preto sme vytvorili pre Vás - našich stálych zákazníkov zľavový systém, alebo inak povedané vernostný SUMBA program.  Zbierajte body na Vašu zákaznícku SUMBA kartu a využívajte atraktívne zľavy a
bonusy až po dobu 2 rokov.

AKO PROGRAM FUNGUJE?

Vernostný program môžu využívať len zákazníci, ktorý sú u nás registrovaní. Registrovaním si u nás vytvoríte osobný profil, s jedinečným ID číslom, na ktorom si môžete sledovať históriu svojich nákupov a aktuálnu zľavu, ktorú máte k dispozícií.

Za každý nákup u nás získavate body (1 = 1bod), ktoré môžete využiť vo forme zľavy na nákup tovaru.  Čím viac bodov nazbierate, tým vyššiu zľavu u nás dostanete.

Body získavate už pri prvom uskutočnenom nákupe. Počet bodov, ktoré získate, sa rovná cene tovaru, za ktorý reálne zaplatíte.

Body získané nákupom na e-shope a nákupom v kamennej predajni sa sčítavajú a zľavu môžete využiť pri nákupoch na e-shope, alebo v našej kamennej predajni na Klariskej 14 v Bratislave.

Ak tovar vrátite v 14 dňovej lehote, body za tento tovar nezískate. Body za reklamovaný tovar Vám však zostávaju na konte. Ak nakupujete zľavnený tovar, tak sa vám pripíšu body v hodnote zľavnenej ceny tovaru.

Výška zľavy sa odvíja od bodov získaných za posledných 24 mesiacov. Body získané pred týmto obdobím sa automaticky mažú.

Pre objednávky cez eshop sa na Vaše konto rátaju aj body zodpovedajúce hodnote sumy za dopravu.

ZÁKAZNÍCKA KARTIČKA pre ESHOP

Zákaznícku kartičku pre všetkých našich zákazníkov, ktorí nakupujú výlučne cez eshop, predstavuje Vaše ID číslo, pod ktorým Vás máme v databáze vedeného. Samozrejme, na vyžiadanie Vám ju vieme zaslať poštou.

ZÁKAZNÍCKA KARTIČKA pre SHOP

Zákaznícku kartičku s Vašim jedinečným ID číslom získavate automaticky pri nákupe v našej kamennej predajni na Klariskej 14 v Bratislave. Kartičku získavate zadarmo a nezaväzuje Vás k jej používaniu.

Zľavová tabuľka

 Výška zľavy  Počet získaných bodov
 2%  70 – 139
 4%  140 – 279
 6%  280 – 459
 8%  460 – 919
 10%  920 – a viac

 

 

Pravidlá pre uplatnenie zľavy

Zľavu môžete uplatniť len na nezľavnený tovar

Zľavy sa nesčítavajú